ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019 zakończył się 19 czerwca. Na ten dzień wszyscy nasi uczniowie czekali z radością. Tradycyjnie rozpoczął się mszą świętą w kościele w Pogorzeli. Następnie uroczystość przeniosła się do sali gimnastycznej PZSP w Olszance. Na apelu pani dyrektor Bożena Lorent pogratulowała wszystkim uczniom naszej szkoły uzyskania promocji do klas programowo wyższych. Wspólnie z przedstawicielem Rady Rodziców podziękowała rodzicom szczególnie zaangażowanym w życie szkoły. Wychowawcy klas wraz z panią wicedyrektor Violettą Świder wręczyli świadectwa z wyróżnieniem. Nagrodzeni zostali także uczniowie, którzy uzyskali 100% frekwencję w roku szkolnym.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy udanych i bezpiecznie spędzonych wakacji!!!

tekst i foto: Wioletta Perkowska